Tabletki do odkamieniania JURA 36 szt.

70751
Producent: JURA
Kod producenta: 7610917707515
Waga: 0.68 kg
Dostępność:
Jest
szt.
Cena netto: 141,46 zł 174,00 zł

Tabletki odkamieniające Jura 36 tabletek :

 
Opakowanie tabletek odkamieniających JURA 36 wystarcza na 12 procesów odkamienienia. 

Kamień jest największym wrogiem wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego, które wykorzystują wodę z kranu. 

Firma JURA opracowała tabletki odkamieniające w celu przedłużenia czasu eksploatacji ekspresu do kawy poprzez usunięcie kamienia w sposób przyjazny dla ekspresu. 

Tabletki odkamieniające Jura nadają się do wszystkich marek ekspresów automatycznych i przelewowych znajdujących się na rynku. Tabletki mogą posłużyć do odkamienienia wszystkich sprzętów agd tj. czajniki, naczynia.
Tabletki doskonale usuwają biały nalot (kamień) ze ścianek pojemnika na wodę w każdym ekspresie. 
 
NOWOŚĆ! Bez fosforanów.
Silna świadomość ekologiczna ma w firmie JURA równie długą tradycję, jak zrównoważone obchodzenie się z zasobami i energią. Dlatego w przypadku oryginalnych tabletek czyszczących JURA stawia wyłącznie na skład chemiczny wolny od fosforanów. Zoptymalizowana formuła ochronna gwarantuje higienę automatycznego ekspresu do kawy posiadającą certyfikat TÜV przy jednoczesnej dbałości o środowisko.


Proces odkamieniania w ekpresach do kawy JURA powinien być przeprowadzony po przepustowości ok. 50 litrów wody. Na jeden proces odkamieniania wrzucamy 3 tabletki do zbiornika na wodę. W zbiorniku na wodę powinno znajdować się 0,6 lira wody.