Podgrzewacz filiżankek JURA - uniwersalny

68565
Producent: JURA
Kod producenta: 7610917685653
Waga: 4.2 kg
Dostępność:
Jest
szt.
Cena netto: 812,20 zł 999,00 zł
Podgrzewacz filiżankek JURA - uniwersalny:
 
Podgrzewacz filizanek 55 °C – perfekcyjna temperatura. Gorąca kawa smakuje najlepiej. Dlatego też każdy z dostepnych ekspresów w zasadzie powinien podgrzać filiżanki. Kiedy do zimnej porcelanowej filizanki popłynie goraca kawa, dużo ciepła jest tracone. W ogrzanej wczesniej filiżance zaparzana kawa moze rozwinąć wspaniały bukiet smaku. Elegancki, smukły podgrzewacz filizanek JURA oferuje doskonałe uzupełnienie maszyny kawowej. Dwa elementy grzewcze utrzymuja szklanki w stałej temperaturze 55 ° C - to idealna temperatura.
 
 
Optymalne urzadzenie
Elegancki wyglad, szczupły i wąski pogrzewacz słuzy do ogrzania filizanek. Dwie szuflady sa nowoczesnie umiejscowione, a filizanki zamkniete. Pojemność podgrzewacza jest idealna do wykorzystania w gospodarstwach domowych i nadaje się do filiżankek o średnicy 90 mm i wysokości 110 mm. Na każdym piętrze jest albo 5 filizanek espresso (O 57 mm), 4 filizanki kawy (O 66 mm) lub 6 filiżanek kawy cappuccino (średnica 90 mm). W systemie zamkniętym nie jest tracona cenna energia cieplna, a filiżanki dodatkowo schowane przed kurzem. 

Ciepłe filizanki w kazdym czasie
Możliwośc uzyskania cieplłych filiżanek w określonym czasie po zaprogramowaniu on-off. Podgrzewanie może być dostosowane do Twoich potrzeb,a ciepłe filizanki dokładnie w tym momencie, w którym chcesz cieszyć się poranną ciepłą kawa.